Informacje o Kancelarii

Nasza Kancelaria jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, swoją działalność rozpoczęliśmy w 1991 r., oferując swym klientom usługi księgowe, funkcjonujemy nie przerwanie do dnia dzisiejszego, wciąż rozwijając się i rozszerzając zakres swoich usług, aby dostosować się do potrzeb i oczekiwań Naszych klientów.

W obecnym czasie świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego oraz prawnego, obsługując ponad dwustu zadowolonych przedsiębiorców.

Aby budować trwałe, oparte na zaufaniu i rzetelności relacje z naszymi klientami zastosowaliśmy rozwiązanie mające na celu połączenie usług księgowych z szeroko rozumianym doradztwem podatkowym i prawnym.

Naszym mottem jest KOMPLEKSOWOŚĆ, indywidualne podejście do klienta, najwyższa staranność oraz profesjonalizm przy realizacji usług.
Nasz zespół składa się z doświadczonych ekonomistów, prawników, posiadających uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego jak i certyfikowanych księgowych.

Gwarantujemy

  • maksymalizację bezpieczeństwa podatkowego i prawnego
  • działanie zgodnie z literą prawa w oparciu o kodeks etyki zawodowej
  • wiarygodność informacji
  • bezwzględne przestrzeganie tajemnicy zawodowej
Za Nasze usługi ponosimy pełną odpowiedzialność gwarantowaną zawartymi umowami ubezpieczeniowymi od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Zaufali nam

Grono klientów zadowolonych z naszych usług to już ponad 200 firm. Wśród nich są małe i duże przedsiębiorstwa z wielu różnych branż: budowlanej, handlowej jak i lokalni rzemieślnicy. Zobacz, komu do tej pory pomogliśmy prawnie i/lub podatkowo:

logo_1
logo2
logo3
logo4
logo7
logo_1
logo2
Back to Top